750x200 HER2plus wylecz raka piersi 072019

Kiedy pada diagnoza, musisz dokonać wyboru. Potraktujesz ją jako wyrok czy spojrzysz na nią jak na wyzwanie? Trudne sytuacje wymagają od nas wielu zmian, niekoniecznie na gorsze. Ten moment, w którym czujesz że chcesz żyć dwa razy bardziej, to także moment, w którym powinnaś dbać o siebie dwa razy bardziej. Każdy z uczestników warsztatu wypracuje sobie inną drogę do zdrowia i dobrego samopoczucia. Podczas warsztatów , chcemy porozmawiać o Twoim stylu życia na każdym etapie leczenia- o wyeliminowaniu starych błędów i zmianach na lepsze, ale również o trudnościach i obawach, o które potykasz się po drodze.

Serdecznie zapraszamy na warsztat "Twój Styl Na Zdrowie", podczas którego prowadząca psychoonkolog Adrianna Sobol pomoże wam wypracować swój styl na zdrowie.

Widzimy się już 4 września (środa) w Międzypokoleniowej Klubokawiarni przy ul. Anielewicza 3/5 o godz. 18:00, w Warszawie.

Pomagają nam

magodent.fw amgen magodent.fw clockwork janssen novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fwpolskalive crosfit 100x70pjurella

Współpracujemy

pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fw aaa.fwalivia.fwfpzycie.fwfsm.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwpocancerowani.fwrak n roll.fwrenowa.fwrenowa.fw 

Zapisz