Nasz zespół
OnkoCafe to miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się, jak radzić sobie z wyzwaniami związanymi z chorobą i poczuć się częścią społeczności, która Cię rozumie.

Zarząd
Anna Kupiecka - prezes
Rada Fundacji
Robert Zawadzki - przewodniczący
Bożena Kosińska-Krauze - v-ce przewodnicząca
dr Marta Dąbrowska-Bender - członkini
Zespół
Magda Rakowska – sekretariat, koordynacja projektów
Beata Garstka – sprawy administracyjne
Łukasz Oborzelski – grafika
Kuba Popławski- project manager kalendarza Power of Community
Magdalena Dzierżanowska - joga
Magdalena Pulkowska - dramaterapia
Koordynator Klubu Pacjenta

Anna Małek
Zajmuje się organizowaniem warsztatów, wydarzeń, spotkań dla Pacjentów. Związana z Fundacją Onkocafe od samego początku jej działania. Prywatnie pacjentka onkologiczna pozostająca w leczeniu od 2009 roku. Mama dorosłego syna i właścicielka psa husky. Entuzjastka aktywnego trybu życia. Z wykształcenia magister turystyki oraz doradca żywieniowy. Permanentnie czegoś się uczy. Hobby: gotowanie, podróże, czytanie, aktywność fizyczna. Twierdzi, że to, co robi zawodowo to spełnienie jej marzeń.
Specjaliści

psycholog
Magdalena Kuczmarska
Terminy spotkań: uzgadniane indywidualnie
Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS na kierunku Psychologia, specjalność: psychologia kliniczna i zdrowia. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychoonkologii na tej samej uczelni.
Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas stażu w warszawskim szpitalu onkologicznym oraz współpracując z Fundacją OnkoCafe – Razem Lepiej.
Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi zmagającymi się z chorobą nowotworową oraz ich bliskimi.
"W życiu kieruję się moją osobistą misją: wierzę w odpowiedzialność społeczną – zdrowi powinni pomagać chorym, bogatsi biedniejszym, silniejsi słabszym. Inwestycja w ludzi zawsze się zwraca, a takie działania sprawiają, że świat staje się lepszym miejscem."

psycholog
mgr Iza Cimoch
Terminy spotkań: uzgadniane indywidualnie
Ukończyła dwa kierunki studiów magisterskich: ekonomię w Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie oraz psychologię kliniczną i zdrowia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Uzupełniła swoją edukację o Kurs Terapii EMDR I stopnia, a także studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego oraz oligofrenopedagogiki. Dodatkowo ukończyła kurs psychoonkologii.
Początkowo pracowała w sektorze biznesowym, zdobywając doświadczenie w polskich i międzynarodowych firmach, gdzie zarządzała dużymi zespołami. W trakcie studiów psychologicznych rozpoczęła współpracę z Fundacją OnkoCafe – Razem Lepiej, wspierając osoby zmagające się z chorobą nowotworową. Obecnie prowadzi praktykę w Prywatnym Gabinecie Psychologicznym w Konstancinie-Jeziornie oraz w Poradni Neuropsychologicznej "Krawiec Zdrowia" w Warszawie.
Obszary pracy:
- Pomoc w sytuacjach kryzysowych (diagnoza nowotworowa, strata, rozwód, rozstanie, żałoba, zdrada, inne kryzysy rodzinne i osobiste).
- Interwencja kryzysowa – krótkoterminowa pomoc psychologiczna.
- Wsparcie dla osób zmagających się z długotrwałym stresem, obniżonym nastrojem, lękiem, zaburzeniami osobowości lub depresją.
- Psychoterapia dla osób pragnących zrozumieć siebie, lepiej radzić sobie z problemami osobistymi i dokonać pozytywnych zmian w życiu.
- Pomoc w przypadku wypalenia zawodowego: wyzwania zawodowe, problemy w pracy, zwolnienia, mobbing, konflikty w zespole.
- Przygotowanie do zmiany pracy: budowanie pewności siebie, spotkania rekrutacyjne, wyzwania menedżerskie i zarządcze.