Lekarze

Ordynator Oddziału Onkologii Szpitala Onkologicznego Magodent Grupa LuxMed - jest specjalistą z onkologii klinicznej z wieloletnim doświadczeniem. W roku 1999 ukończyła Akademie Medyczną II Wydział w Warszawie. W latach 1999-2001 odbyła staż podyplomowy w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowego Instytutu Medycznego. Następnie podjęła specjalizację z onkologii klinicznej w Klinice Onkologii CSK WIM pod kierunkiem prof. Cezarego Szczylika. W 2007 roku zdała egzamin specjalizacyjny w zakresie onkologii klinicznej. Od 2009 współtworzyła wraz z Ordynatorem dr Tomaszem Sarosiekiem Oddział Onkologii Szpitala Onkologicznego Magodent Warszawa. Od 2012 z powodzeniem samodzielnie poprowadziła Oddział Onkologii drugiego Szpitala Onkologicznego Św. Wincentego w Warszawie przynależącego wówczas do NZOZ Magodent. Obecnie Szpital Onkologiczny Św. Wincentego Magodent Grupa LuxMed jest prężnie działająca jednostką onkologiczną na warszawskiej Pradze, leczącą pacjentów nie tylko z Mazowsza ale z całej Polski.
Dr Stelmaszuk jest onkologiem klinicznym prowadzącym pacjentów z różnymi typami nowotworów litych, natomiast jej szczególny obszar zainteresowań stanowią pacjenci z rakiem piersi oraz nowotworami ginekologicznymi. Pani dr Stelmaszuk w swojej pracy zawodowej łączy profesjonalizm z zakresu medycyny z pasją z tematyki psychologii klinicznej. Pozwala jej to w wyjątkowy sposób realizować model holistycznego podejścia do każdego pacjenta. 

dr Małgorzata Stelmaszuk - ordynator szpitala onkologicznego Magodent/grupa Luxmed w Warszawie

Onkolog kliniczny, pracownik Centrum Onkologii-Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, konsultant Magodent ?Szpital Elbląska? oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej, uprzednio wieloletni pracownik Kliniki Onkologii z Oddziałem Przeszczepiania Szpiku Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Onkologii Kliniczne (PTOK)j, European Group for Blood and Marrow Transplantion (EBMT). Członek Zarządu Stowarzyszenia Polska Grupa Raka Nerki, współorganizator i wykładowca konferencji naukowo-szkoleniowych organizowanych przez towarzystwa naukowe w kraju.

dr Jakub Żołnierek

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalistka chorób wewnętrznych, hematologii i onkologii klinicznej. Wieloletnia pracowniczka Kliniki Hematologii i Onkologii Uniwersytetu Warszawskiego, obecnie zatrudniona w Szpitalu Onkologicznym Magodent. Zajmuje się konsultacjami i leczeniem systemowym nowotworów hematoonkologicznych. Jest autorem i współautorem wielu publikacji z dziedziny hematologii i onkologii.

dr n. med. Anna Świeboda-Sadlej  - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Lekarz-onkolog, w 2006 roku ukończył Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Gdańsku oraz specjalizację z Onkologii Klinicznej w 2014 roku. Odbył dodatkowe kursy z Onkologii Klinicznej, Opieki Paliatywnej, Patologii Nowotworów i Raka Piersi. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku na Oddziale Onkologicznym i Chemioterapii, a także w Centrum Onkologii ? Instytucie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Warszawie. Od 2011 roku pracuje w Szpitalu Magodent na Oddziale Onkologii Klinicznej i Chemioterapii. Jest członkiem Towarzystw Onkologicznych ? ESMO (European Society for Medical Oncology), PTOK (Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej), PTO (Polskie Towarzystwo Onkologiczne).

lek. Bartosz Itrych 

agnieszka jankowska

 

lek. med. Agnieszka Jankowska 

klaudiusz czerniawski

Studia medyczne ukończył w 1993 roku w Łodzi na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej. W 1998 roku uzyskał I stopień chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Klatki Piersiowej CSK WAM w Warszawie. W latach 1999 - 2003 pracował w Oddziale Chirurgicznym 6 Szpitala Wojskowego w Dęblinie, gdzie uzyskał II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej. Od 2003 roku do połowy 2005 pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Klatki Piersiowej WIM w Warszawie. Od lipca 2005 do 2012 pracował w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie. Obecnie pracuje w Nord Medica w Piasecznie, NZOZ Magodent w Warszawie oraz Ursynowskie Centrum Zabiegowe w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu raka piersi, chirurgii rekonstrukcyjnej piersi.

lek. med. Klaudiusz Czerniawski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Specjaliści

mb2
Doktor nauk o zdrowiu w zakresie dietetyki i zdrowia publicznego. Adiunkt (pracownik naukowo – dydaktyczny) w Zakładzie Dietetyki Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, z którym zawodowo i naukowo związana jest od 2005 roku. Dietetyk kliniczny w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie Państwowy Instytut Badawczy (Dział Żywienia Klinicznego). 
Autorka, współautorka licznych prac naukowych, rozdziałów oraz monografii polskich i zagranicznych. Członek Polskich Towarzystw Naukowych oraz Członek Rady Fundacji ONKOCAFE – Razem lepiej. W pracy naukowej i zawodowej koncentruje się na tematyce żywienia pacjentów onkologicznych, po transplantacji narządu, z przewlekłą niewydolnością nerek oraz na jakości życia uwarunkowanej stanem zdrowia. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem zdobyte w szpitalach klinicznych i poradniach specjalistycznych. Wykonywany przez nią zawód to misja i pasja oraz wewnętrzna potrzeba niesienia chorym żywieniowego wsparcia. 
 

dr n. o zdrowiu Marta Dąbrowska-Bender - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt bez tytułu 33
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Universitat Autonoma di Barcelona
Dietetyk kliniczny, specjalista w zakresie zaburzeń połykania oraz zdrowia publicznego 
Adiunkt w Zakładzie Dietetyki Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 
 
W pracy zawodowej i naukowej skupia się na tematyce żywienia chorych onkologicznych, neurologicznych i osób starszych, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zaburzenia połykania. Ukończyła liczne kursy akredytacyjne m. in.  w zakresie klinicznej oceny zaburzeń połykania (Clinical Swallowing Evaluation, CSE) oraz videofluoroskopii pod auspicjami European Society for Swallowing Disorders oraz liczne kursy specjalistyczne w obszarze żywienia klinicznego pod patronatem European Society for Clinical Nutrition and Metabolism. 
Swoje doświadczenie zdobywała w Universita degli Studi degli della Compania Luigi Vanvitelli Napoli, Italy; Universita degli Studi di Milano, Italy; Consorci Sanitare del Maresme, Hospital de Mataro, Spain. Reprezentuje Polskę w inicjatywie wdrożenia nowej klasyfikacji diet stosowanych w zaburzeniach połykania we współpracy z International Dysphagia Diet Standardization Initiative. Aktywny członek European Society of Swallowing Disorders oraz Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu (Sekcja Dietetyki Medycznej).
Autorka lub współautorka wielu publikacji naukowych, doniesień konferencyjnych, podręczników oraz poradników. Inicjatorka lub współorganizatorka kursów w zakresie żywienia w zaburzeniach połykania, żywienia osób starszych, leczenia niedożywienia w różnych sytuacjach klinicznych. 

Dr n. o zdr. Magdalena Milewska

Adrianna Sobol

Psychoonkolog i wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Zakładzie Profilaktyki Onkologicznej. Pracuje w Szpitalu Onkologicznym LuxMed Onkologia w Warszawie. Jest członkiem Zarządu Fundacji OnkoCafe - Razem Lepiej, psychoterapeutką i założycielką Centrum Wsparcia Psychologicznego Ineo. Stworzyła platformę szkoleniową online Zdrowie zaczyna się w głowie. Autorka licznych publikacji z dziedziny psychoonkologii i psychologii zdrowia. Współautorka książki "Oswoić raka. Inspirujące historie i przewodnik po emocjach"(Znak,2020). Występuje jako ekspertka w programach telewizyjnych, współtworzy akcje i kampanie społeczne. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty z zakresu psychologii i rozwoju osobistego.

Adrianna Sobol - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

anna kiryło

Anna Kiryło, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka, która zdobywała doświadczenie podczas licznych praktyk w szpitalu, domu pomocy społecznej czy poraniach. Obszar jej zainteresowań zawodowych skupia się wokół żywieniowej opieki pacjentów onkologicznych, którą realizuje poprzez szerzenie wiedzy dotyczącej racjonalnego planowania żywienia, przygotowywania planów dietetycznych oraz wskazówek dla pacjentów. Autorka wielu prezentacji na konferencjach naukowych. 

mgr Anna Kiryło

 

 

 

Terapeuci

 
Izabella cimoch
Ukończyła kierunek psychologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie. Odbyła praktyki kliniczne w Fundacji Onkocafe - Razem Lepiej na terenie szpitala onkologicznego Magodent należącym do Grupy Luxmed przy ul. Szamockiej 6 w Warszawie. Pracując z pacjentami zdobywała wiedzę o ich potrzebach oraz problemach rodzin w zetknięciu z chorobą onkologiczną. Wolontariuszka Fundacji OnkoCafe Razem Lepiej. Ukończyła kurs Terapii EMDR, kursy rozwoju osobistego: Trening Personalny - Filary Rozwoju Osobistego, Przebudzona Kariera czy Trening Medytacyjny. Izabela jest również absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie. Według Instytutu Gallupa jej zdefiniowane mocne strony to: Empatia, Osiąganie, Strateg, Odpowiedzialność i Bliskość.
Wierzy, że bez względu na czasem trudne dotychczasowe ścieżki życiowe czy traumatyczne przeżycia, zawsze można odzyskać radość i odczuwać satysfakcję z życia. Współpraca z ludźmi i towarzyszenie im w odzyskiwaniu radości życia,  drogi do siebie to jej pasja i pzreznaczenie.

Izabela Cimoch - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt bez tytułu 37
Uzyskała tytuł mgr. Psychologii (kierunek Psychologia Kliniczna i Zdrowia) na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie, tytuł mgr. Pedagogiki (kierunek Andragogika) na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.Ukończyła szkolenia w zakresie teorii i praktyki w podejściu EMDR z uwzględnieniem chronicznego PTSD, traum złożonych, traum dziecięcych, dysocjacji i otrzymała Certyfikat EMDR EUROPE-Basic Training - Terapeuta EMDR (Level 2).Ukończyła szkolenia w zakresie stosowania EMDR w terapii zaburzeń złożonych – complex trauma, pracy z częściami zdysocjowanymi, pracy z zaburzeniami osobowości.Posiada doświadczenie w udzielaniu wsparcia Pacjentom z chorobą nowotworową, w udzielaniu opieki psychologicznej dla ich rodzin i bliskich (Szpital Onkologiczny w Warszawie).Pracuje terapeutycznie z Osobami mającymi trudności o charakterze lękowym, somatyzacyjnym, a podłożem tych problemów są wydarzenia traumatyczne (przemoc seksualna, śmierć bliskiej osoby, traumy interpersonalne, wypadki); z Osobami doświadczającymi stresu chronicznego, cierpienia związanego z chorobą przewlekłą, depresją, uzależnieniami. Posiada doświadczenie w tworzeniu i realizacji programów szkoleniowych, zawierających adekwatne techniki wspierające dla Osób z dysfunkcją narządu wzroku. Buduje relację z Pacjentem opartą na zaufaniu, empatii, akceptacji i szacunku.

mgr Ewa Podwojska Psycholog, Andragog, Terapeuta EMDR - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekret

Absolwentka psychologii klinicznej oraz psychoonkologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Po stażu klinicznym z zakresu pracy z Pacjentem z chorobą nowotworową w szpitalu onkologicznym Magodent przy ul. Szamockiej 6 w Warszawie. W Fundacji Onkocafe-Razem Lepiej otacza opieką zarówno Pacjentów, jak i ich Bliskich.

Magdalena Kuczmarska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

AgnieszkaBlankaSnarska

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS. Obecnie kształcę się na studiach podyplomowych na kierunku Psychoonkologia na tej samej uczelni. Skończyłam certyfikowane szkolenia szkoły poznawczo-behawioralnej w nurcie ACT. Interesują mnie również podejścia takie jak TSR i logoterapia Ukończyłam warsztaty prowadzone metodą Simontona. 
Prowadzą "Grupę Wsparcia dla Kobiet z doświadczeniem raka szyjki macicy" https://www.facebook.com/groups/563332628709182.
Od dwóch lat pozostaję w remisji po otrzymanej diagnozie onkologicznej. Wierzę, że życie po raku chodź nie jest takie same, może być szczęśliwe i pełne radości. Prywatnie mam męża dwa koty i psa :)

Agnieszka Blanka Snarska

 

 

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz