REKLAMA: purella pomaga

Lekarze

Ordynator Oddziału Onkologii Szpitala Onkologicznego Magodent Grupa LuxMed - jest specjalistą z onkologii klinicznej z wieloletnim doświadczeniem. W roku 1999 ukończyła Akademie Medyczną II Wydział w Warszawie. W latach 1999-2001 odbyła staż podyplomowy w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowego Instytutu Medycznego. Następnie podjęła specjalizację z onkologii klinicznej w Klinice Onkologii CSK WIM pod kierunkiem prof. Cezarego Szczylika. W 2007 roku zdała egzamin specjalizacyjny w zakresie onkologii klinicznej. Od 2009 współtworzyła wraz z Ordynatorem dr Tomaszem Sarosiekiem Oddział Onkologii Szpitala Onkologicznego Magodent Warszawa. Od 2012 z powodzeniem samodzielnie poprowadziła Oddział Onkologii drugiego Szpitala Onkologicznego Św. Wincentego w Warszawie przynależącego wówczas do NZOZ Magodent. Obecnie Szpital Onkologiczny Św. Wincentego Magodent Grupa LuxMed jest prężnie działająca jednostką onkologiczną na warszawskiej Pradze, leczącą pacjentów nie tylko z Mazowsza ale z całej Polski.
Dr Stelmaszuk jest onkologiem klinicznym prowadzącym pacjentów z różnymi typami nowotworów litych, natomiast jej szczególny obszar zainteresowań stanowią pacjenci z rakiem piersi oraz nowotworami ginekologicznymi. Pani dr Stelmaszuk w swojej pracy zawodowej łączy profesjonalizm z zakresu medycyny z pasją z tematyki psychologii klinicznej. Pozwala jej to w wyjątkowy sposób realizować model holistycznego podejścia do każdego pacjenta. 

dr Małgorzata Stelmaszuk - ordynator szpitala onkologicznego Magodent/grupa Luxmed w Warszawie

Onkolog kliniczny, pracownik Centrum Onkologii-Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, konsultant Magodent ?Szpital Elbląska? oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej, uprzednio wieloletni pracownik Kliniki Onkologii z Oddziałem Przeszczepiania Szpiku Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Onkologii Kliniczne (PTOK)j, European Group for Blood and Marrow Transplantion (EBMT). Członek Zarządu Stowarzyszenia Polska Grupa Raka Nerki, współorganizator i wykładowca konferencji naukowo-szkoleniowych organizowanych przez towarzystwa naukowe w kraju.

dr Jakub Żołnierek

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalistka chorób wewnętrznych, hematologii i onkologii klinicznej. Wieloletnia pracowniczka Kliniki Hematologii i Onkologii Uniwersytetu Warszawskiego, obecnie zatrudniona w Szpitalu Onkologicznym Magodent. Zajmuje się konsultacjami i leczeniem systemowym nowotworów hematoonkologicznych. Jest autorem i współautorem wielu publikacji z dziedziny hematologii i onkologii.

dr n. med. Anna Świeboda-Sadlej  - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Lekarz-onkolog, w 2006 roku ukończył Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Gdańsku oraz specjalizację z Onkologii Klinicznej w 2014 roku. Odbył dodatkowe kursy z Onkologii Klinicznej, Opieki Paliatywnej, Patologii Nowotworów i Raka Piersi. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku na Oddziale Onkologicznym i Chemioterapii, a także w Centrum Onkologii ? Instytucie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Warszawie. Od 2011 roku pracuje w Szpitalu Magodent na Oddziale Onkologii Klinicznej i Chemioterapii. Jest członkiem Towarzystw Onkologicznych ? ESMO (European Society for Medical Oncology), PTOK (Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej), PTO (Polskie Towarzystwo Onkologiczne).

lek. Bartosz Itrych 

agnieszka jankowska

 

lek. med. Agnieszka Jankowska 

klaudiusz czerniawski

Studia medyczne ukończył w 1993 roku w Łodzi na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej. W 1998 roku uzyskał I stopień chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Klatki Piersiowej CSK WAM w Warszawie. W latach 1999 - 2003 pracował w Oddziale Chirurgicznym 6 Szpitala Wojskowego w Dęblinie, gdzie uzyskał II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej. Od 2003 roku do połowy 2005 pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Klatki Piersiowej WIM w Warszawie. Od lipca 2005 do 2012 pracował w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie. Obecnie pracuje w Nord Medica w Piasecznie, NZOZ Magodent w Warszawie oraz Ursynowskie Centrum Zabiegowe w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu raka piersi, chirurgii rekonstrukcyjnej piersi.

lek. med. Klaudiusz Czerniawski 

Specjaliści

Marta Bender

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Nauki o Zdrowiu. Autorką i współautorką wielu prac naukowych oraz Członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. W trakcie studiów odbyłam liczne praktyki zawodowe w różnych placówkach opieki zdrowotnej (szpitale, poradnie, domy pomocy społecznej), dzięki którym zdobyłam umiejętności praktyczne, niezbędne w codziennej pracy z pacjentem. Obecnie zajmuję się edukacją i poradnictwem dietetycznym pacjentów onkologicznych, uwzględniając ich indywidualne potrzeby żywieniowe, związane z aktualnym stanem zdrowia (dietetyk w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie-Klinika Onkologii). Jednocześnie jestem dietetykiem w Poradni Nefrologiczno-Transplantacyjnej w Warszawie, gdzie konsultuję i monitoruję stan odżywienia oraz sposobu odżywiania się pacjentów po przeszczepieniu wątroby/nerki oraz chorych z przewlekłą niewydolnością nerek, leczonych zachowawczo bądź poddanych dializoterapii. Ponadto jestem asystentem (pracownikiem naukowo - dydaktycznym) w Zakładzie Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie oprócz realizacji zajęć dydaktycznych, prowadzę prace naukowo-badawcze w zakresie subiektywnej oceny jakości życia w chorobach przewlekłych

dr n. o zdrowiu Marta Dąbrowska-Bender

Adrianna Sobol

Psychoonkolog i wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Zakładzie Profilaktyki Onkologicznej. Pracuje w Szpitalu Onkologicznym LuxMed Onkologia w Warszawie. Jest członkiem Zarządu Fundacji OnkoCafe - Razem Lepiej, psychoterapeutką i założycielką Centrum Wsparcia Psychologicznego Ineo. Stworzyła platformę szkoleniową online Zdrowie zaczyna się w głowie. Autorka licznych publikacji z dziedziny psychoonkologii i psychologii zdrowia. Współautorka książki "Oswoić raka. Inspirujące historie i przewodnik po emocjach"(Znak,2020). Występuje jako ekspertka w programach telewizyjnych, współtworzy akcje i kampanie społeczne. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty z zakresu psychologii i rozwoju osobistego.

Adrianna Sobol - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

anna kiryło

Anna Kiryło, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka, która zdobywała doświadczenie podczas licznych praktyk w szpitalu, domu pomocy społecznej czy poraniach. Obszar jej zainteresowań zawodowych skupia się wokół żywieniowej opieki pacjentów onkologicznych, którą realizuje poprzez szerzenie wiedzy dotyczącej racjonalnego planowania żywienia, przygotowywania planów dietetycznych oraz wskazówek dla pacjentów. Autorka wielu prezentacji na konferencjach naukowych. 

mgr Anna Kiryło - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aleksandra Przybyła

Jestem dyplomowanym psychoonkologiem. Kwalifikacje zawodowe otrzymałam kończąc studia na kierunku psychoonkologia w krakowskiej Akademii Ignatianum. Ukończyłam również studia magisterskie na wydziale Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Bardzo itotne dla mnie jest doskonalenie zawodowe oraz stałe podnoszenie kwalifikacji dlatego też podjęłam szkolenie organizowane przez Simontonowski Instytut Zdrowia z psychoonkologicznego Programu Simonton Cancer Center i obecnie jestem w procesie certyfikacji. Ukonczyłam również podyplomowe kursy z zakresu opieki i propedeutyki medycyny paliatywnej organizowanych przez Śląski Uniwersytet Medyczny WNoZ Zakład Medycyny Paliatywnej, kurs RTZ ( Racjonalnej Terapii Zachowania ). Naukę kontynuuję w SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Katowicach na kierunku: Psychologia o specjalności: psychologia kliniczna człowieka dorosłego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Onkologicznego. Prowadzę również liczne szkolenia oraz warsztaty dla kadry medycznej, opiekunów oraz wolontariuszy. Jestem wykładowcą modułu psychoonkologicznego specjalizacji w opiece paliatywnej dla pielęgniarek organizowanej przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Warszawie. Współpracuję również z Fundacją Rak? n? Roll przy realizacji programu ?iPoRaku?, który jest skierowany do osób, które zakończyły leczenie onkologiczne i są zdrowe. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy z pacjentami onkologicznymi na oddziałach szpitalnych, przychodniach oraz hospicjach miedzy innymi w: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Słodowskiej-Curie Oddział w Krakowie, Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Słodowskiej-Curie Oddział w Onkologii w Gliwicach, Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Katowicach oraz w Katowickim Centrum Onkologii, Hospicjum św Łazarza wKrakowie oraz Hospicjum im. św Kaliksta w Tychach.

Aleksandra Przybyła /rejon Katowic i Pszczyny - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Terapeuci

UWAGA !! W dobie epidemii wszystkie wizyty u terapeutów są możliwe w formie telefonicznej lub rozmowy online, po uprzednimy umówieniu się pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

ewa

mgr andragog, absolwentka Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka ostatniego roku Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Uczestnicząc w wolontariacie Fundacji OnkoCafe – Razem Lepiej, w Szpitalu Onkologicznym Magodent w Warszawie, zrealizowałam staż kliniczny w zakresie opieki psychoonkologicznej nad Pacjentami z chorobami nowotworowymi. Obszar moich zainteresowań zawodowych dotyczy przede wszystkim psychoonkologii, psychotraumatologii i również holistycznej perspektywy zdrowia i rozwoju człowieka. Jedna z moich ulubionych myśli to "jeśli czegoś bardzo pragniesz, nie zawsze możesz to mieć, ale sama próba osiągnięcia celu, może dać ci satysfakcję, radość, poczucie spełnienia, wolności i sensu.". Prywatnie, lubię jazz. 

Ewa Podwojska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Izabella cimoch

Ukończyła kierunek psychologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS w Warszawie. Odbyła praktyki kliniczne w Fundacji Onkocafe - Razem Lepiej na terenie szpitala onkologiczne Magodent należącym do Grupy Luxmed przy ul. Szamockiej 6 w Warszawie. Pracując z pacjentami zdobywała wiedzę o ich potrzebach oraz problemach rodzin w zetknięciu z chorobą onkologiczną. Wolontariuszka Fundacji OnkoCafe Razem Lepiej. Ukończyła kursy rozwoju osobistego: Trening Personalny - Filary Rozwoju Osobistego w firmie PJM International, Przebudzona Kariera oraz Trening Medytacyjny. Izabela jest również absolwentką handlu zagranicznego Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie. Według Instytutu Gallupa jej zdefiniowane mocne strony to: Empatia, Osiąganie, Strateg, Odpowiedzialność i Bliskość.
Wieloletnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku biznesu pomogło jej zdobyć kompetencje w zarządzaniu, negocjacjach, budżetowaniu oraz wielu innych obszarach związanych z różnorodnością relacji międzyludzkich charakterystycznych dla korporacji i dużych firm. Pracowała z ludźmi zarządzając, wspierając i stale motywując do rozwoju, działania oraz pozytywnego myślenia.
W dojrzałym wieku wybrała psychologię jako swoją nową drogę i poszerzenie edukacji zawodowej, aby w ten sposób rozwijać zainteresowania i zdobywać nowe doświadczenie. Wierzy, że bez względu na czasem trudne dotychczasowe ścieżki życiowe czy traumatyczne przeżycia, zawsze można odzyskać radość i odczuwać satysfakcję z życia. Pojawiające się stany obniżonego nastroju, depresje, lęki, brak akceptacji siebie są drogami do naszego rozwoju. Jeżeli utrudniają nam funkcjonowanie, czy są niekorzystne, możemy przepracować je, zmienić, aby żyć w pełni autentycznie odnajdując się w zgiełku wszechświata. Współpraca z pacjentem i towarzyszenie mu w odzyskiwaniu radości życia i drogi do siebie to jej pasja oraz przeznaczenie.

Izabela Cimoch - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekret

mgr psychologii klinicznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Jest po odbytym stażu klinicznym z zakresu pracy z pacjentem z chorobą nowotworową w szpitalu onkologicznym Magodent przy ul. Szamockiej 6 w Warszawie. Wolontariuszka Fundacji OnkoCafe-Razem Lepiej. Działalność w obszarze psychoonkologii jest jej największą pasją.

Magdalena Kuczmarska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Awtani

Studentka Psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Mająca doświadczenie w pracy z dziećmi z objawami ADHD. Odbyła praktykę w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy Uniwersytecie SWPS w Programie - Ułatwiamy życie z nadpobudliwością. Obecnie odbywa praktyki kliniczne w zakresie wsparcia psychologicznego dla pacjentów z chorobą nowotworową w Fundacji OnkoCafe - Razem Lepiej prowadzone w Szpitalu Magodent w Warszawie. Od zawsze interesowała się psychologią którą uważa za fascynującą dziedzinę nauki

Małgorzata Awtani - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw amgen magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit             

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz