PSYCHOLOG

 

mgr Izabela Cimoch 

przyjmuje wszystkich chętnych:
stacjonarnie we wtorki w godz. 17:30 - 20:30 w siedzibie Fundacji przy ul. Madalińskiego 50/52 lok. 30. 
online lub telefonicznie w inne dni
zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
cena za konsultację (55 min.) - 140 zł 
 
Izabela Cimoch ukończyła kierunek psychologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie. Odbyła praktyki kliniczne w Fundacji Onkocafe - Razem Lepiej na terenie szpitala onkologicznego Magodent należącym do Grupy Luxmed przy ul. Szamockiej 6 w Warszawie. Pracując z pacjentami zdobywała wiedzę o ich potrzebach oraz problemach rodzin w zetknięciu z chorobą onkologiczną. Wolontariuszka Fundacji OnkoCafe Razem Lepiej. Ukończyła kurs Terapii EMDR, kursy rozwoju osobistego: Trening Personalny - Filary Rozwoju Osobistego, Przebudzona Kariera czy Trening Medytacyjny. Izabela jest również absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie. Według Instytutu Gallupa jej zdefiniowane mocne strony to: Empatia, Osiąganie, Strateg, Odpowiedzialność i Bliskość.
Wierzy, że bez względu na czasem trudne dotychczasowe ścieżki życiowe czy traumatyczne przeżycia, zawsze można odzyskać radość i odczuwać satysfakcję z życia. Współpraca z ludźmi i towarzyszenie im w odzyskiwaniu radości życia,  drogi do siebie to jej pasja i pzreznaczenie.
 

mgr Magdalena Kuczmarska 

przyjmuje wszystkich chętnych online lub telefonicznie
zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
cena za konsultację (55 min.) - 140 zł
 
Magdalena Kuczmarska to absolwentka psychologii klinicznej oraz psychoonkologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Po stażu klinicznym z zakresu pracy z Pacjentem z chorobą nowotworową w szpitalu onkologicznym Magodent przy ul. Szamockiej 6 w Warszawie. W Fundacji Onkocafe-Razem Lepiej otacza opieką zarówno Pacjentów, jak i ich Bliskich.

 

Kopia SPOTKANIE LIVE Z PSYCHOLOGIEM

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw amgen magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit                 

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz