RDC

"Konsekwencja, wytrwałość, determinacja pozwalają mężczyznom zmierzyć się w wieloma wyzwaniami, takimi jak np. choroba bliskiej osoby. Są rzeczy, na które nie mamy wpływu. Jedyną rzeczą, którą my mężczyźni możemy zrobić, to wspierać bliskie nam kobiety, zachęcać je do regularnego badania piersi i być przy nich w trudnych momentach.

Zachęcamy mężczyzn do tego, aby z wielką troską i dbałością patrzeć na kobiece piersi. To jest męska sprawa, bo kobiety są najważniejszym istotami w życiu mężczyzn" - O roli mężczyzn w walce z rakiem piersi u kobiet oraz naborze do wyjątkowego kalendarza "Power of Community" opowiadał w "Wieczorze RDC" Jakub Popławski, twórca kalendarza "Power of Community". Kalendarz "Power of Community" jest nieodłącznym elementem kampanii "BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa". Twórcą kampanii jest Fundacja OnkoCafe - Razem Lepiej. Partnerem kampanii jest Novartis Poland.

Podkast do audycji: http://www.rdc.pl/podcast/wieczor-rdc-zostan-12-tym-miesiacem/

#breastfit

Zapisz

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz