20160512 b b

20 kwietnia i 10 maja odbyły się spotkania dla pacjentów onkologicznych i ich bliskich, na których wykłady poprowadziła psycholog Adrianna Sobol.

Temat wykładów dotyczył pojawienia się choroby nowotworowej oraz różnych form leczenia onkologicznego, jednak największym zainteresowaniem cieszyły się ćwiczenia praktyczne, niektóre osoby odkryły nawet w nich swój własny ?kosmos?.

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych spotkaniach przy kawie i ciastku, dalej będziemy szukać odpowiedzi na pytania, na które nie zawsze jest łatwo znaleźć odpowiedź. Ze względu na charakter holistyczny spotkań, czyli obejmujący zarówno poradnictwo, wykłady, warsztaty oraz grupę wsparcia, każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania, najbliższe odbędzie się 24 maja o godzinie 18:00 w Klubokawiarni Międzypokoleniowej przy ul. Anielewicza 3/5. Poruszymy temat skutków ubocznych leczenia onkologicznego. Chociaż tematyka jest trudna, na spotkaniach panuje miła atmosfera, dołącz do nas!

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz