20160608 b

Dnia 3.06.16 odbyły się kolejne warsztaty z cyklu "Podaj dalej". Tym razem tematem warsztatów była "Podróż z głową".


Poprowadziły je dla nas Alicja Sekret i Magdalena Kiech z Nine Dots - Innovative Language Solutions. Wzięło w nich udział 15 dziewczyn znajdujących się na różnych etapach leczenia, jak również tych które zakończyły swoją kurację.
Wszystkie uczestniczki świetnie się bawiły tworząc swoje marzenie zawodowe oraz próbując z nim pracować poprzez różnorodne gry i zabawy. Celem warsztatów była budowa strategii mającej pomóc w osiągnięciu tego marzenia poprzez podejmowanie wyzwań i wykształcenie w sobie tolerancji na popełniane błędy. Forma zabawy pozwoliła na większe wyzwolenie emocji i tym samym na lepsze wykorzystanie możliwości twórczych uczestniczek.
Wszystkie pacjentki bardzo dobrze się bawiły podczas realizacji wspólnego zadania, które pozwoliło im spojrzeć na problemy jak na wyzwania pobudzające do nowatorskich pomysłów i lepszego wykorzystania własnych możliwości.

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz