20160805 b

Zobaczcie fotorelację z tego niesamowitego spotkania, które odbyło się 14 lipca 2016 r. w Klubokawiarni Międzypokoleniowej Śródmiejskiego Domu Kultury, pełnego łez wzruszenia i uśmiechów szczęścia.
Pomyślcie czasem o swoich przyjaciołach i współpracownikach ? NIE BÓJCIE SIĘ ICH WSPIERAĆ!


Przedstawiamy Wam Irminę. Jest to wspaniała osoba, którą otaczają równie cudowni ludzie. O tym jak w pracy można wspierać jednego z członków załogi dowiedzieliśmy się z opowieści Irminy. Poprosiła ona nas bowiem o zorganizowanie spotkania dla niesamowitych ludzi z jej biura, którzy od kilku miesięcy pomagają jej pracować pomimo choroby, towarzyszą w szpitalu, gotują, dbają o jej stan psychiczny i robią co tylko się da, aby jak najlepiej przeszła przez to dramatyczne leczenie.

Irmina zachorowała na zaawansowanego raka piersi pół roku temu. Objawy i symptomy zauważyła wcześniej, ale niestety bała się iść do lekarza, ponieważ nie miała ubezpieczenia. Rak bardzo się rozwinął. Obecnie stan Irminy jest ciężki, jednak lekarze powoli opanowują sytuację. Sama też postanowiła walczyć za wszelką cenę. Wsparciem w tej trudnej sytuacji są dla niej mąż i koledzy z pracy. Dlatego chciała im wszystkim bardzo podziękować na specjalnie w tym celu zorganizowanym spotkaniu. Każdy z jej "drużyny" został obdarowany przygotowanym przez fundację dyplomem z podziękowaniami.

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz