20160812 b

Spotkanie, odbyło się w Ministerstwie Zdrowia, dotyczyło zmiany w leczeniu kobiet z rakiem piersi w Polsce. Podziękowałyśmy za pojawienie się na nowej liście leków refundowanych, która obowiązuje od 1 lipca 2016 r., leków o które zabiegałyśmy od lat, również w kampanii "Choroba? Pracuję z nią?."

Kobiety z zaawansowanym rakiem piersi uzyskały dostęp do nowoczesnego leczenia ? zgodnie ze standardami skutecznej terapii.
Poruszyłyśmy też wszystkie kwestie zgłoszone nam w ostatnich dniach przez pacjentów! Czujemy otwartość i chęć zacieśniania współpracy. Już wkrótce prześlemy wnioski na piśmie.
Poruszyłiśmy też tematy portów naczyniowych, potrójnie ujemnego raka piersi, dostępu do leczenia pacjentów nieubezpieczonych (powiedziałyśmy o naszej podopiecznej Irminie), psychoonkologii dla pacjentów i personelu medycznego, rehabilitacji dla pacjentów onkologicznych oraz bardzo ważny dla nas temat na najbliższy czas: problem komunikacji na linii lekarz-pacjent!

 

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz