20160906 b

W ramach kampanii "Breastfit - Kobiecy biust. Męska sprawa" powstaje kalendarz POWER OF COMMUNITY 2017. Sesja zdjęciowa już trwa!

W 2015 roku powstał kalendarz WINNERS NEVER QUIT 2016, gdzie sportowcy z sopockiego klubu CrossFit, wystąpili w nagiej sesji zdjęciowej. 12 aktów przedstawiających atletów podczas treningu złożyło się na kalendarz, z którego cały dochód został przeznaczony na fundację Onkocafe, która wspiera kobiety z rakiem piersi. W tym roku powstaje kolejna edycja kalendarza, tym razem pod mocnym hasłem POWER OF COMMUNITY 2017. To wydarzenie zakończy naszą kampanię "Breastfit - Kobiecy biust. Męska sprawa". Jest to pierwsza TAKA kampania na świecie, skierowana do mężczyzn, z przesłaniem, aby zadbali o zdrowie swoich kobiet.

TU MOŻECIE ZOBACZYĆ JAK MEDIA RELACJONUJĄ Z PLANU ZDJĘCIOWEGO:  

"Trójmiejscy sportowcy rozbierają się w słusznej sprawie" - Eska Info 30-08-2016 r.
Crosfit na ratunek damskim piersiom. Powstaje wyjątkowy kalendarz - TVN24.pl 01-09-2016 r.
Kobiecy biust męska sprawa. Powstaje wyjątkowy kalendarz - Trójmiasto.pl 31-08-2016 r.

Do udziału zostali zaproszeni wspierający kampanię atleci z całego Trójmiasta. Oni już zadeklarowali, że będą systematycznie uprawiać BreastFit i szerzyć zdobytą w ramach kampanii wiedzę. Musimy przyznać, że jest to wyjątkowa akcja, w której sportowcy z konkurujących ze sobą klubów CrossFit łączą się w jednym celu. Kalendarz będzie składał się z 12 aktów. Modele pozujący to trójmiejscy sportowcy na co dzień trenujący crossfit. Planem zdjęciowym będzie surowa betonowa hala stoczniowa z dużymi oknami i mocnym światłem, oddająca czysty i bezkompromisowy charakter zdjęć. Każde zdjęcie przedstawia wybrany trening oddający kluczowe cechy crossfitu tj., siłę, szybkość, koordynację. W tajemnicy powiemy Wam że zdjęcia będą prawdopodobnie czarno-białe..., aby jak najlepiej uwidocznić muskulaturę atletów.

Już po raz drugi managerem projektu został pan Jakub Popławski, a zdjęcia będą wykonane przez pana Jana Górczaka. Kalendarz będzie dystrybuowany przez sieć klubów crossfitowych oraz stronę kampanii www.breastfit.onkocafe.pl.

Cena kalendarza 69 zł (przy odbiorze własnym).
Cena kalendarza przy zamówieniu przez internet 78 zł (69 zł kalendarz, 9 zł wysyłka)
Planowany termin druku i wysyłki kalendarza to druga połowa października.
Już teraz możecie zamawiać kalendarze korzystając z formularza znajdującego się na stronie: http://breastfit.onkocafe.pl/kalendarz/ - będziecie pierwszymi osobami, które go kupią.

Dochód z kalendarza przeznaczony jest na wsparcie działań edukacyjnych fundacji z zakresu profilaktyki nowotworów oraz działań statutowych.

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz