20161008 b

W sobotę 1 października fundacja OnkoCafe była obecna na Narodowym Dniu Sportu zorganizowanym na błoniach Stadionu Narodowego. Wraz z PARS-em podjęliśmy próbę bicia rekordu Guinessa w samobadaniu piersi. Zaprezentowaliśmy naszą kampanię Breastfit, a zwłaszcza jej główny cel ? edukację mężczyzn w zakresie dbania o zdrowie kobiecych piersi.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Udzieliłyśmy odpowiedzi na wiele pytań. Jednak przede wszystkim przeprowadzałyśmy indywidualne szkolenia z zakresu badania piesi na fantomach edukacyjnych. Była z nami również nasza wolontariuszka Joasia Karolak, nasza trenerka zumby i przedstawicielka Yokotoko ? specjalistycznego salonu piękności zajmującego się, między innymi, pielęgnacją zdrowia i urody osób w trakcie i po kuracjach onkologicznych.

Efektem tego spotkania jest nawiązanie współpracy fundacji OnkoCafe ze Stowarzyszeniem Polskiego Brafitingu. Jednak najważniejszym celem tego dnia było przekazanie jak największej liczbie kobiet wiedzy jak ważne jest regularne badanie piersi oraz pokazanie im jak to robić prawidłowo. Mamy nadzieję, że panowie będą o tym przypominać swoim partnerkom, bo wśród wielu codziennych obowiązków łatwo zapomnieć jest o samej sobie.

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz