20150330W Łodzi 28.03.2015 r w siedzibie firmy Salve medica odbyło się spotkanie poświęcone różnym metodom radzenia sobie ze stresem w chorobie nowotworowej. Partnerami wydarzenia była fundfacja Onkocafe i The WOW Project.

Co za wspaniałe wydarzenie! Ile pozytywnej energii w jednym miejscu!! W taki dzień, jak ten, człowiek czuje, że żyje, i że to, co robi, ma sens, komuś służy, wywołuje czyjś uśmiech na twarzy. Tak paskudną, deszczową sobotę, w którą najchętniej nie odchodziłoby się od telewizora i kanapy, my spędziłyśmy stając twarzą w twarz z trudnymi tematami, oswajając wspomnienia choroby nowotworowej, wzbogacając się nawzajem wiedzą, szukając dróg powrotu do szczęścia.
Dziękujemy wszystkim Paniom, które miały tyle odwagi, by wyjść z domu i otworzyć się na inne pacjentki. Zwykła rozmowa z drugim człowiekiem, dzielącym podobne doświadczenia, może naprawdę leczyć. 

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz