20161024 b

19 października, o godz. 18.00 w "ClockWorku" na ul. Ksawerów 3 w ramach programu "Podaj dalej"  odbył się pierwszy moduł bezpłatnych warsztatów dla pacjentów onkologicznych. Hasłem przewodnim spotkania była inicjatywa zmiany - "Od nowa".

Prowadzące warsztat Magda i Alicja, przeniosły uczestniczki w świat meandrów emocji w kontekście procesu zmiany w sytuacji problematycznej. Poprzez kreatywną zabawę wstępną, dzięki której ponownie można było przypomnieć sobie smak dziecięcej fantazji i na nowo odkryć frajdę budowania niestworzonych historii, przyjrzeliśmy się utartym schematom reakcji emocjonalnych i umysłowych, które towarzyszą nam wszystkim od zawsze... Czy jednak mamy tego świadomość?

Jak często idąc tropem utartych ścieżek, nie zdajemy sobie sprawy, że powielamy rutynowe zachowania zgodne z kotwicą naszego podświadomego myślenia? A może nawet nie mamy świadomości, że niczym dyrygent w narodowej orkiestrze rządzi nami nasz wewnętrzny krytyk?

Czego mogliśmy się nauczyć na warsztacie? ? uważności i zatrzymania w Tu i Teraz, by móc spojrzeć na swoje doświadczenie z szerszej i przede wszystkim, innej perspektywy.
Co dzięki temu zyskaliśmy? ? wiedzę, jak świadomie kreować swoją rzeczywistość poprzez zmianę. Nic, bowiem nie jest stałe, ale to, w jaki sposób się zmienia, zależy tylko od nas.

Zapraszamy na kolejny cykl modułu pt. ?Od nowa? ? już 18 listopada o godz. 18.00 w ?ClockWork?, ul. Ksawerów 3 na Mokotowie.  Pokażemy jak od nowa każdego dnia i w każdej sytuacji można budować swoje prawdziwe Ja, biorąc odpowiedzialność za swoje życie i dokonywać w nim satysfakcjonujących zmian.
Ale, co najważniejsze i niezwykle cenne, gwarantujemy uśmiech, dobry nastrój i przyjemnie spędzony czas?

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz