20161205 b

Ho ho ho! Lubimy święta, kochamy pierniki, uwielbiamy wspólne spotkania. Dlatego mając w pamięci nasze dotychczasowe już dwa Mikołajkowe spotkanie Fakraczek pod hasłem "Ja pierniczę!" uznaliśmy, że to co dobre, trzeba powtarzać.

Dlatego w dniu 16 grudnia 2016 r. o godzinie 17.00 chcemy znów spotkać się z Wami, by wspólnie wznieść okrzyk JA PIERNICZĘ inaugurujący wielkie malowanie ZIELONYCH pierników 2016.

W tym roku pierniczkowe spotkanie wspiera firma PurellaFood - Chlorella_PurellaFood budująca ideę zdrowego życia i prawidłowego odżywiania. PurellaFood to naturalne produkty spożywcze pochodzące wyłącznie z wyselekcjonowanych i certyfikowanych źródeł. Ich flagowym produktem jest superfood - Chlorella, słodkowodna alga nazywana często multiwitaminą natury. Bogata w minerały i witaminy naturalnie odkwasza i oczyszcza organizm usuwając z niego toksyny oraz wzmacnia układ immunologiczny.
To właśnie Chlorella będzie głównym składnikiem tegorocznych, ZIELONYCH pierników, które przygotował ambasador PurellaFood, Paweł Ochman ? autor bloga Weganon.pl.

Gdzie? ClockWork Coworking Warszawa, ul.Ksawerów 3 Warszawa
Spotkanie ma charakter otwarty, a więc każdy pacjent onkologiczny, zarówno w trakcie, jak i po zakończonym leczeniu jest mile widziany.
A jak to zrobić, by przyłączyć się do WMP 2016 (Wielkiego Malowania Pierników)? ;)

Po pierwsze, trzeba zgłosić swój udział klikając "wezmę udział" w tym wydarzeniu lub wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po drugie, każdy może przynieśc ze sobą:
- pędzelki różnej wielkości
- fartuszek, żeby się nie uPIERNICZYĆ (opcjonalnie)
- ew. ściereczkę, serwetki, chusteczki, wykałaczki ? do ułatwienia sobie pracy

Po trzecie, pierników nie trzeba samemu robić, bo zostaną uprzednio upieczone i dostarczone przez Chlorella_PurellaFood

Po czwarte: część pierników będzie można zabrać ze sobą do domu, a część zostanie sprezentowana chorym w szpitalu onkologicznym.

Po piąte: Zabieramy ze sobą uśmiech i dobry humor. A przy malowaniu będziemy gadać, plotkować, śmiać się i żartować. Ale żadnego oPIERNICZANIA! ;) Każdy pracuje, maluje i się stara!

Podziękowania dla:20161205 purella logo

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz