20170330 1

Coaching to podróż w głąb siebie, odkrywanie wewnętrznej siły i motywacji do działania. To znajdywanie odpowiedzi na pytania, co jest dla nas ważne, czego potrzebujemy, co jest wartością, o którą warto walczyć każdego dnia ?  

Każdy kto chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat coachingu, jak działa, kiedy warto z niego korzystać może wziąć udział w II edycji kampanii Poznaj Coaching.

Kampania jest realizowana od 8 do 13 maja w Kielcach, Warszawie, Gdańsku, Łodzi i Krakowie. Jej celem jest promowanie coachingu i burzenie błędnych stereotypów jakie się wokół niego wytworzyły. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji są WARTOŚCI w życiu i biznesie.

Działania realizowane w kampanii skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych coachingiem i stosowaniem tej formy wsparcia we własnym rozwoju. Do udziału zapraszamy też podopiecznych Fundacji Onkocafe, ich bliskich oraz wszystkie osoby, które chcą spróbować czegoś nowego aby wesprzeć siebie w procesie choroby, zdrowienia i po zakończeniu leczenia.
Podczas kampanii są realizowane warsztaty coachingowe związane z rozwojem osobistym i biznesowym oraz indywidualne sesje coachingowe. Wszystkie warsztaty są związane z głównym hasłem kampanii tj. wartości w życiu i biznesie. Zarówno warsztaty jak i sesje indywidualne są prowadzone przez profesjonalnych coachów. Każdy może wziąć udział w tylu warsztatach w ilu chce. Indywidualne sesje coachingowe są limitowane, tzn. każdy uczestnik może wziąć udział tylko w jednej sesji.

Zapisy na warsztaty i sesje coachingowe zostaną uruchomione 1 kwietnia. Nie zwlekaj zapisz się bo liczba miejsc jest ograniczona.  

WSZYSTKIE WYDARZENIA SĄ BEZPŁATNE

Więcej informacji
www.poznajcoaching.pl 
https://www.facebook.com/poznajcoaching/

Serdecznie zapraszamy
Organizatorki kampanii: Katarzyna Jarząbek i Agnieszka Tomal
Partner kampanii Anna Kupiecka

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz