20170504 A

13 maja w Sound Garden Hotel odbędzie się Pierwsze Ogólnopolskie Spotkanie Kobiet, którego Onkocafe jest partnerem.

Podczas spotkania nasza psycholog mgr Adrianna Sobol przedstawi psychologiczne aspekty podejścia do profilaktyki. Będzie to pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Spotkanie, które w sposób holistyczny będzie poświęcone Kobietom. Na rozpoczęcie wraz z dr Krzysztofem Gojdziem poruszymy temat urody. Podczas sesji medycyny estetycznej będzie można dowiedzieć się jak pielęgnować skórę oraz jakie zabiegi warto rozważać, a z których lepiej zrezygnować. Prelegenci w sesji Małgorzaty Ohme dotyczącej psychologii, przedstawią praktyczne porady, jak poprawić swoje umiejętności komunikacji czy budować silne poczucie własnej wartości w poczuciu szczęścia i samoakceptacji.

Na zakończenie w sesji Zdrowa Polka, profesorowie poruszą tematy zdrowotne najczęściej dręczące Kobiety w Polsce. Odpowiemy na pytania dotyczące tarczycy, leczenia hormonami, profilaktyki zdrowotnej oraz wszechobecnej suplementacji.
Zarezerwujcie sobie czas dla siebie tego dnia.
Serdecznie zapraszamy na OSK,
Do zobaczenia!"
więcej o spotkaniu na http://www.drgojdz.com/osk
bilety do nabycia na https://www.biletomat.pl/konferencje/pierwsze-ogolnopolskie-spotkanie-kobiet-5012/?ckc=dr

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz