20170912 A

Odpowiadając na potrzeby pacjentów z zaawansowanym rakiem i ich bliskich, Fundacja OnkoCafe zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztat "O trudnych sprawach też warto rozmawiać!"

Warsztat jest kierowany do osób z zaawansowanym rakiem i ich bliskich, do osób które odczuwają lęk przed nawrotem choroby, ich rodzin i bliskich oraz do wszystkich pacjentów, którzy chcą być wsparciem dla pacjentów onkologicznych.

Dlaczego warto rozmawiać na tematy trudne? Bo takie tematy są jeszcze bardziej bolesne, jeśli pozostają w ukryciu.

Przez trudne pytania przeprowadzi psychoonkolog Adrianna Sobol. Porozmawiamy o tym, jak dawać przestrzeń do takich rozmów, jak rozmawiać i jak sobie z takimi sytuacjami radzić.

Warsztat odbędzie się w Restauracji LIF przy Al. Niepodległości 80, 12 września 2017 r. o godz. 18:00.

Jeśli ta sytuacja nie dotyczy Ciebie bezpośrednio, zastanów się, czy nie znasz kogoś, kto potrzebuje wsparcia i kto chciałby wziąć udział w naszym warsztacie.

Zapisy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc ograniczona, prosimy więc o potwierdzenie przybycia.

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz