20170926 a

Z ogromną radością przygotowujemy się do inauguracji drugiej edycji kampanii "BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa". Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą środę, 27 września, w Domu towarowym Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy na otwartą wystawę zdjęć z kalendarza "Power of Community 2018", która rozpocznie się o godz. 13.00. Będzie to pierwsza szansa by kupić kalendarz podczas jego premiery, obejrzeć zdjęcia, ale także jedna z nielicznych okazji, by spotkać się z jego twórcami i uczestnikami sesji. Podczas wystawy odbędą się również warsztaty z badania piersi. Będzie nam bardzo miło gościć Was na tym spotkaniu. Wydarzenie potrwa do godz. 15.00.

Premierę kalendarza na 2018 rok poprzedzi debata ekspercka inaugurująca drugą edycję kampanii "BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa" z udziałem liderek wszystkich wiodących organizacji pacjenckich działających na rzecz kobiet z rakiem piersi, klinicystów oraz mediów.

Udział w debacie potwierdzili:

  • Krystyna Wechmann, Prezes Zarządu, Federacja Stowarzyszeń AMAZONKI
  • Elżbieta Kozik, Prezes Zarządu, Polskie Amazonki Ruch Społeczny
  • Agata Polińska, Wiceprezes Zarządu, Fundacja Onkologiczna Osób Młodych ?Alivia?
  • Joanna Łojko, Członek Zarządu Fundacji Rak?n?Roll ? Wygraj Życie
  • Prof. Jacek Jassem, onkolog, Gdański Uniwersytet Medyczny
  • Anna Kupiecka, Prezes Zarządu Fundacji OnkoCafe ? Razem Lepiej
  • Adrianna Sobol, psycholog, Członek Zarządu Fundacji OnkoCafe-Razem Lepiej

Jest nam również bardzo miło poinformować, iż druga edycja kampanii edukacyjnej "BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa." zyskała Honorowy Patronat Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy. Dziękujemy za ten wyraz solidarności i poparcia dla naszych działań!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu!

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz