Kiedy pada diagnoza, musisz dokonać wyboru. Potraktujesz ją jako wyrok czy spojrzysz na nią jak na wyzwanie? Trudne sytuacje wymagają od nas wielu zmian, niekoniecznie na gorsze. Ten moment, w którym czujesz że chcesz żyć dwa razy bardziej, to także moment, w którym powinnaś dbać o siebie dwa razy bardziej. Każdy z uczestników warsztatu wypracuje sobie inną drogę do zdrowia i dobrego samopoczucia. Podczas warsztatów , chcemy porozmawiać o Twoim stylu życia na każdym etapie leczenia- o wyeliminowaniu starych błędów i zmianach na lepsze, ale również o trudnościach i obawach, o które potykasz się po drodze.

Serdecznie zapraszamy na warsztat "Twój Styl Na Zdrowie", podczas którego prowadząca psychoonkolog Adrianna Sobol pomoże wam wypracować swój styl na zdrowie.

Widzimy się już 4 września (środa) w Międzypokoleniowej Klubokawiarni przy ul. Anielewicza 3/5 o godz. 18:00, w Warszawie.

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz