Właśnie ruszyliśmy z nowym programem edukacyjnym „ABC pacjenta z PBL”, czyli krótką instrukcją obsługi choroby. To wielopłaszczyznowy program edukacyjny, rozpoczynająca dyskusję na temat problematyki chorych na białaczki. W ramach kampanii angażujemy różne grupy społeczne, do wspólnego stworzenie przewodnika, aby poprawić jakość życia pacjentów z PBL, na różnych poziomach: wczesnej profilaktyki, leczenia czy systemowym. Celem działań będzie także wywołanie dyskusji na temat bieżących, niezaspokojonych potrzeb chorych na białaczki i zebranie argumentów do tego, aby na każdym etapie choroby te potrzeby zaspokoić.

Celem programu będzie także zaangażowanie osób zdrowych, liderów opinii, klinicystów i pacjentów do działania jakim będzie wspólne wygenerowanie „ABC pacjenta z PBL”, czyli podręcznego przewodnika aby wcześnie się diagnozować, odpowiednio się leczyć , wesprzeć jakość życia pacjentów, rozmawiać publiczne na ten temat a także będzie to praktyczne narzędzie dla lekarzy.

Już 30.11.2019 serdecznie zapraszamy na warsztaty pacjentów z PBL oraz ich bliskich. W trakcie warsztatów poprowadzonych przez psychoonkologa, przy dobrej kawie, będziemy mieli okazję porozmawiać o doświadczeniach związanych z diagnozą i leczeniem osób chorujących na przewlekłą białaczkę limfocytową. Podczas warsztatów chcemy wspólnie zastanowić się jakie są potrzeby pacjentów i pomyśleć nad możliwymi rozwiązaniami.

Termin: 30.11.2019
Godz: 10.00-14.00
Miejsce: Restauracja LIF, al. Niepodległości 80 (róg Odyńca) w Warszawie.
Prosimy o wcześniejsze zapisy:
Telefon: 537-888-789
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program wspiera firma: Janssen

Patron: Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej

plakat

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz