Przekazujemy prośbę w imieniu dr hab. n. med. Romana Sosnowskiego członka Komitetu Naukowego @International Kidney Cancer Coalition - IKCC :

Chcielibyśmy prosić Państwa o poświęcenie chwili i odpowiedzenie na klika pytań co umożliwi nam lepiej poznać i zrozumieć doświadczenia pacjentów z rakiem nerki. Wspólnie z Międzynarodową Koalicją na rzecz Raka Nerki (International Kidney Cancer Coalition - IKCC), z przyjemnością zawiadamiamy, iż Ogólnoświatowa Ankieta dla Pacjentów z Rakiem Nerki (Global Kidney Cancer Patient Survey) została przetłumaczona na język polski i jest już DOSTĘPNA. Liczymy na to, iż udział w niej weźmie przynajmniej 100 pacjentów lub ich opiekunów, co pomoże nam lepiej zapoznać się z doświadczeniami polskich pacjentów, u których rozpoznano raka nerki.

Aby wziąć udział w ankiecie należy kliknąć w poniższy link:
https://www.questionpro.com/t/AOTvDZf6IU 

(należy wybrać język - polski)

Jesteśmy ciekawi Państwa punktu widzenia, w zależności od tego czy jesteście:

  • pacjentem aktualnie leczonym z powodu raka nerki,
  • pacjentem, u którego w przeszłości rozpoznano jakikolwiek nowotwór nerki,
  • opiekunem osoby, u której rozpoznano nowotwór nerki.

Ankieta nie powinna zająć Państwu dłużej niż 10-12 minut i pozostanie dostępna do końca lutego 2020 roku. Z góry dziękujemy za Państwa pomoc. Wyniki badania zostaną Państwu przedstawione w ciągu nadchodzących miesięcy.

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz