fb04
Drodzy Pacjenci, sytuacja, w której się znaleźliśmy jest wyjątkowa. Bierzemy udział w pandemii i to niestety fakt. Koronawirus wywołujący chorobę nazwaną #COVID-19, roznosi się po całym świecie i wymusza zmianę naszego dotychczasowego funkcjonowania. Panikowanie z tego powodu nie pomaga, ale nie da się zaprzeczyć, że tej sytuacji towarzyszą silne emocje.

Jest to sytuacja trudna dla nas wszystkich, jednak my jako fundacja OnkoCafe, zwracamy szczególną uwagę na potrzeby pacjentów onkologicznych i ich bliskich. Na pacjentów, którzy są w trakcie chemioterapii, radioterapii, tuż po lub przed zabiegami operacyjnymi a także na pacjentów, którzy są w trakcie diagnostyki, przed rozpoczęciem leczenia onkologicznego.

Diagnoza choroby nowotworowej jest wstrząsem dla pacjenta i całej jego rodziny. Towarzyszy jej zawsze niepewność, lęk, strach o przyszłość. W obliczu koronawirusa te emocje się potęgują.
W mediach szerzy się niebezpieczna fala dezinformacji, która nikomu z nas nie jest potrzebna – szczególnie pacjentom. Pacjent potrzebuje przede wszystkim wiedzy, wsparcia, poczucia bezpieczeństwa, odpowiedniego leczenia i swego rodzaju przewodnika, który go przez ten proces przeprowadzi.

Przewodnim działaniem fundacji OnkoCafe jest towarzyszenie i udzielanie wsparcia pacjentom onkologicznym i ich bliskim na każdym etapie leczenia. Koronawirus nas w tym nie powstrzyma!!

Dlatego jeśli masz pytania, obawy, wątpliwości skorzystaj z pomocy naszych ekspertów:

  • Onkologa , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Chirurg, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Psycholog, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Psychoonkolog, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Dietetyk, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na co dzień współpracujemy z ośrodkami zdrowia, szpitalami onkologicznymi i specjalistami z zakresu onkologii. Napisz bezpośrednio do specjalisty lub zadzwoń 537888789 . Pamiętaj, że w chorobie nie jesteś sam!

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz