Prostata? Na pewno coś wam to mówi… Ten najbardziej skryty i najczęściej leczony męski organ pozostaje zagadką. W świecie, w którym w mediach dominują złe wiadomości, dlaczego nie powiedzieć czegoś optymistycznego i życzliwego o prostacie?

 porstata książka

Doktor Patrick Papazian i Édouard Klein sprostali wyzwaniu – humorystycznie i pouczająco piszą o najważniejszych rzeczach dotyczących tej części ciała. Dzięki nim poznacie sekrety gruczołu w kształcie serca. 

Jak o nią dbać? Jak troszczyć się o jej stan? Jak osiągnąć dzięki niej więcej przyjemności? 

Dowiecie się wszystkiego na temat tego zagadkowego narządu, a wasza prostata nie będzie miała przed wami żadnych tajemnic!  

Jest duża szansa że na stronach tej książki zostaniecie uwiedzeni dyskretnym urokiem narządu, który łączy w sobie męskość, skromność i potencjał. Może się uśmiechniecie odkrywając sekrety tego pachnącego gruczołu, który działa dla przyjemności i zachowania gatunku ... Być może pochłaniając pizzę będziecie teraz bardziej świadomi, tego co robicie i podzielicie się z partnerką lub partnerem danymi na temat korzystnej częstotliwości przyjemności seksualnej.

Książka "Prostata. Co każdy mężczyzna wiedzieć powinien" dostępna jest już w sprzedaży. Znajdziecie ją pod linkiem "Prostata. Co mężczyzna wiedzieć powinien"- Kup teraz

Więcej o raku prostaty dowiesz się wchodząc na stronę kampanii ProstaTaHistoriahttp://prostatahistoria.pl/

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz