W związku z wybuchem pandemii COVID-19 pacjenci onkologiczni zostali postawieni w bardzo trudnej sytuacji. W tej grupie znalazły się także pacjentki z rakiem piersi, dla których dostępność środków diganostycznych i jak najszybsza interwencja lekarska są na wagę złota. Utrudnienia związane z kontynuacją dotychczasowego leczenia w niestandardowych warunkach i zwięszonym lękiem przed rozwojem choroby w obliczu pandemii, przyniosły szereg negatywnych skutków dla dobrostanu psychicznego pacjentek.

Nasza Fundacja OnkoCafe w ramach edukacji chorych onkologicznie w dobie COVID-19 w kampanii "Wylecz Raka Piersi HER2+" przygotowała infografiki, które znajdziecie na naszym profilu Facebook oraz profilu kampanii. Pierwszy z nich zachęca do dzielenia się swoim doświadczeniem podczas pandemii, a komentarze, które się pod nim ukażą posłużą do stworzenia konkretnych porad na konkretne problemy pacjentów, których doświadczyli podczas epidemii. Drugi z postów zachęca do podjęcia badań profilaktycznych.

Rolą powyższych postów jest zbadanie potrzeb pacjentek z rakiem piersi na każdym etapie choroby - w czasie pandemii COVID -19. 

 

her2 1                           image007

 

Zapraszamy na nasz profil ->  https://www.facebook.com/OnkoCafe   oraz profil kampanii -> https://www.facebook.com/wyleczrakapiersiher2plus i zachęcamy do komentowania. 

 

 

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz