"6. piętro to nie teatr" to książka, która opowiada o walce z nowotworem z perspektywy osoby wspierającej chorego. Znajdziesz w niej szereg praktycznych wskazówek dotyczących komunikacji z chorym i personelem szpitala, diety, ale także zarządzania swoim czasem. Bo aby wygrać w tej nierównej walce, nie tylko trzeba zadbać o chorego, ale także o siebie.

 

Książka dostępna jest do zakupu pod linkiem: https://allegrolokalnie.pl/oferta/6-pietro-to-nie-teatr-ksiazka lub przez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każde 3 złote ze sprzedaży książki, będzie przekazane Fundacji: „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. KRS: 0000086210. REGON: 931533690, NIP: 897-14-01-390.
Fragmenty recenzji książki:

Książka

Każdy może i powinien znaleźć tu coś dla siebie, coś o sobie, o tej jakże ważnej drodze, która prowadzi do celu – do odnalezienia nadziei, przewartościowania życia
i wiary w lepsze jutro.”
(Dr Elżbieta Lampka, onkolog ze Stowarzyszenia Wspierającego Chorych na Chłoniaki „Sowie Oczy”)

Diagnoza choroby nowotworowej wywraca do góry nogami dotychczasowe
życie. (…) 6. piętro to nie teatr to szczere, autentyczne i inspirujące świadectwo
walki z chorobą nowotworową.”
(Jarosław Gośliński, Redaktor Naczelny zwrotnikraka.pl)

W roli głównej występuje tu postawa aktywnej walki z chorobą, przejawiająca się w dobrze funkcjonujących algorytmach organizacyjnych, wsparciu dietą, minimalizowaniu skutków ubocznych terapii – a zamieszczone w książce przepisy kulinarne i praktyczne rady są tej postawy dowodem.
(Ewa Biernackie, portal edukacyjny Hematoonkologia.pl)

O autorce: Mama dwójki cudownych córek, której życie, na szczęście tylko na kilka minut, zatrzymało się, kiedy dowiedziała się, że jej mąż, wówczas trzydziestoparoletni aktywny zawodowo i sportowo mężczyzna, ma nowotwór.

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz