Fundacja OnkoCafe Razem Lepiej patronuje a zarazem uczestniczy w V edycji Kongresu Patient Empowerment, realizowanego w dniach 27 – 28 kwietnia 2021 przez portal Medexpress. Po roku od wybuchu pandemii Covid 19, uczestnicy Kongresu: eksperci w dziedzinie medycyny, decydenci zdrowotni i reprezentanci pacjentów  będą zastanawiać się nad przyszłością medycyny: nad tym jak skutecznie chronić społeczeństwa przed zagrożeniami tej skali, jak wzmacniać rolę pacjenta w systemie ochrony zdrowia i jak zapewniać chorym dostęp do nowoczesnych terapii.

 

Fundacja OnkoCafe Razem Lepiej uczestniczy w Kongresie Patient Empowerment od lat.

Kongres Patient Emowerment daje pacjentom realną siłę i wiedzę. – mówi Anna Kupiecka. Prezes Fundacji OnkoCafe – Udział wybitnych osobowości ze świata medycyny, dostrzeżenie najważniejszych problemów pacjentów i właściwy dobór tematów sprawiają, że jest to spotkanie niezwykle wartościowe. Jako organizacja pacjencka , która działa na rynku od lat i codziennie jest w aktywnym kontakcie ze swoimi podopiecznymi: pacjentami onkologicznymi i ich bliskimi bardzo chętnie dzielimy się swoimi doświadczeniami, które wynikają właśnie z wsłuchiwania się w głos pacjentów.

W tym roku, Prezes Fundacji OnkoCafe: Anna Kupiecka weźmie udział w panelu pt. "Edukacja zdrowotna: co obnażyła pandemia?", który odbędzie się w pierwszym dniu Kongresu, we wtorek 27 kwietnia o 13.15. Swój udział w panelu zapowiedzieli także:

prof. Iwona Kowalska – Bobko, prof. UJ, Dyrektor Instytutu Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum UJ,

Maria Libura, kierownik Zakładu Dydaktyki i Symulacji Medycznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego,

Sebastian Gawlik z Fundacji im. Urszuli Jaworskiej,

Igor Grzesiak, wiceprezes Zarządu Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.

Moderatorem panelu będzie Renata Furman, redaktor naczelna magazynu Służba Zdrowia.

W drugim dnia Kongresu, czyli w środę 28 kwietnia o 12.40. Adrianna Sobol, psychoonkolog i Członek Zarządu Fundacji OnkoCafe będzie gospodarzem pokoju eksperckiego, w którym będzie odpowiadała na pytania zadawane przez uczestników i obserwatorów Kongresu.
Wszystkie wydarzenia z udziałem przedstawicieli Fundacji OnkoCafe będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale organizatora Kongresu: portalu Medexpress na YouTube https://www.youtube.com/results?search_query=medexpress .

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz