Ho! ho! ho! Lubimy święta, kochamy pierniki, uwielbiamy wspólne spotkania. Dlatego mając w pamięci nasze ubiegłoroczne Mikołajkowe spotkanie Fakraczek pod hasłem "Ja pierniczę!" uznaliśmy, że to co dobre, trzeba powtarzać.

W dniu 12 grudnia 2015 r. o godzinie 15:00 chcemy znów spotkać się z Wami, by wspólnie wznieść okrzyk "JA PIERNICZĘ!" inaugurujący wielkie malowanie pierników. Spotkanie ma charakter otwarty, a więc każdy pacjent onkologiczny, zarówno w trakcie, jak i po zakończonym leczeniu jest mile widziany. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zgłoszenie.

A jak to zrobić, by przyłączyć się do WMP'15 (Wielkiego Malowania Pierników)?

Po pierwsze, trzeba zgłosić swój udział wysyłając emaila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po drugie, każdy przynosi ze sobą:
- pędzelki różnej wielkości;
- fartuszek, żeby się nie uPIERNICZYĆ (opcjonalnie);
- jedną małą miseczkę/kubeczek wielkości filiżanki;
- ew. ściereczkę, serwetki, chusteczki, wykałaczki ? do ułatwienia sobie pracy.

Po trzecie, pierników nie trzeba samemu robić, bo zostaną uprzednio upieczone i dostarczone przez KUCHNIĘ BIEGACZA (www.kuchnia-biegacza.blog.pl)
Po czwarte: część pierników będzie można zabrać ze sobą do domu, a część zostanie sprezentowana chorym w szpitalu onkologicznym.
Po piąte: Zabieramy ze sobą uśmiech i dobry humor. A przy malowaniu będziemy gadać, plotkować, śmiać się i żartować. Ale żadnego oPIERNICZANIA! ;) Każdy pracuje, maluje i się stara!

Dobra zabawa gwarantowana!

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz