Lekarze specjalizujący się w leczeniu raka piersi - prof. Uros Ahcan i prof. Tadeusz Pieńkowski - napisali wyczerpujący i napisany przystępnym językiem przewodnik po metodach terapeutycznych i rekonstrukcyjnych. Książka podpowiada także jak radzić sobie z dolegliwościami i bólem, odpowiada na pytania, jakie przeważnie zadają sobie chore i ich bliscy.

W części poświęconej wywiadom z pacjentami, znajdziecie także trzy historie naszych dziewczyn wolontariuszek, które same doświadczyły choroby jaką jest rak piersi. Poznacie ich zdanie na temat rekonstrukcji piersi oraz sposoby na przetrzymanie trudnego okresu choroby.

?Ta choroba znosi wszelkie różnice. Sprawia, że jesteśmy jak rodzone siostry. Nie chcemy zamykać się w domu. Chcemy czuć się piękne. I chcemy żyć. Dlatego pomagamy sobie wzajemnie akceptować chwile wzlotów i upadków. Rozumiemy, że raz chce się żyć i walczyć, a innym razem jest się gotowym poddać. Bywa różnie, ale zawsze warto szukać wsparcia. W tej książce je znajdziecie? ? Anna Kupiecka, prezes Fundacji ?Onkocafe ? Razem Lepiej?

Informujemy, że fundacja objęła książkę patronatem medialnym.
Książkę można nabyć w siedzibie fundacji w cenie 49,90 zł po wcześniejszym umówieniu się (formularz kontaktowy na naszej stronie). Możemy także książkę wysłać pocztą, wtedy doliczamy koszty wysyłki na terenie Polski 9,90 zł. Dochód ze sprzedaży przez fundację, przeznaczony jest na jej cele statutowe.

20151201 b

RAK PIERSI. Odbuduj swoje ciało i swoje życie. Jak zachować zdrowie i kobiecość po terapii onkologicznej
Wydawnictwo Agora, Autor: Prof. Tadeusz Pieńkowski, Prof. Uros Ahcan

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz