Niesamowicie wysportowani mężczyźni z klubu CrossFit Trójmiasto (CF3M) przyłączają się do walki z rakiem. Wzięli udział w wyjątkowej, rozbieranej sesji zdjęciowej "Winners never Quit!" do kalendarza charytatywnego na 2016 r. 100% ze sprzedaży tego kalendarza trafi do fundacji Onkocafe - Razem Lepiej, działającej na rzecz kobiet zmagających się z nowotworem piersi.

Zobacz zdjęcia z nagimi atletami.

Pomysłodawcą kalendarza jest grupa sportowców z Trójmiasta, którzy w ten sposób chcą pokazać, że zawsze należy walczyć i nie poddawać się. Zgodnie z mottem "zwycięzcy nigdy się nie poddają, a kto się poddaje nigdy nie zwycięża" - Zawsze warto podjąć walkę, nawet wtedy, gdy wydaje się, że przeciwnik jest bardzo silny i nazywa się RAK.

- Coraz więcej osób choruje na nowotwory, jednak zmieniają się sposoby leczenia i wzrasta liczba osób, które żyją po chorobie nowotworowej długie lata - powiedziała prezes Fundacji OnkoCafe ?Razem Lepiej? Anna Kupiecka. ? Dużą rolę w tej walce odgrywa psychika i pozytywne nastawienie. Kalendarz oprócz pokazywania piękna ludzkiego ciała ma przypominać, że zawsze warto podjąć walkę, warto walczyć, pielęgnować tę siłę i budować swoją postawą innych.

Kalendarz można zamówić na stronie internetowej www.onkocafe.pl w cenie  69 złotych. (+ koszt wysyłki 9 złotych). W tym celu należy napisać do nas korzystając z formularza kontaktowego.

 

Pieniądze ze sprzedaży kalendarza trafią na cele charytatywne.

Sportowcy, których zdjęcia są prezentowane w kalendarzu przygotowywali się do sesji zdjęciowej, przez ponad 6 miesięcy pod okiem trenera Macieja Bielskiego. Kalendarz Crossfit Trójmiasto na 2016 rok, wyróżniają wspaniałe fotografie. Wyjątkowe jest to, że prezentowane zdjęcia nie są pozowane. Walka atlety została uchwycona przy rzeczywistej walce z obciążeniem. W pełni oddają ogromny wysiłek jaki należy pokonać aby osiągnąć cel.

Kalendarz został zrealizowany dzięki magazynowi trójmiejskiemu Prestiż i firmie THORN+fit, którzy opłacili całość kosztów produkcji oraz znakomitemu fotografowi Janowi Górczakowi, który bezpłatnie wykonał fantastyczne nagie zdjęcia atletom - powiedział manager CF3M Jakub Popławski.

900x kal
Środki ze sprzedaży kalendarza zostaną przeznaczone na wsparcie fundacji Onkocafe ? Razem Lepiej, której misją jest integracja środowisk pacjentów onkologicznych poprzez tworzenie Klubów Pacjentów oraz poprawa jakości życia w trakcie i po zakończeniu leczenia, w szczególności przeciwdziałanie wykluczeniu społeczno-zawodowemu.

Kalendarz można zamówić na stronie internetowej www.onkocafe.pl w cenie  69 złotych. (+ koszt wysyłki 9 złotych). W tym celu należy napisać do nas korzystając z formularza kontaktowego.


Partner projektu

crosfitt logo

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz