Może i na dworze zimno, czasem pada, czasem wieje... Ale kto by się tym przejmował? Na pewno nie nasze dziewczyny, które nieprzerwanie w każdą środę stawiają się na zajęciach zumby. I ćwiczą, i ćwiczą, i ćwiczą. A cieszy najbardziej, że wciąż dołączają do nas nowe, dzielne pacjentki.

20160125 big
Na ostatnich zajęciach czekała na nie prawdziwa niespodzianka. Dwunastu przystojnych i... nagich mężczyzn. Po jednym na każdy miesiąc roku. Tak, tak, każda z dzielnych babeczek została obdarowana przez Fundację wspaniałymi kalendarzami z CrossFit Trójmiasto. Sami zobaczcie na zdjęciu, jak ochoczo dorwały się do jego oglądania. Wcale nas to nie dziwi, bo młoda energia trenujących panów daje impuls kobietom do walki z chorobą i aktywizacji po leczeniu. Poza tym, wbrew pozorom, wiele nas łączy. Bo czy zdrowy, czy chory, młody czy starszy, mężczyzna czy kobieta - wszyscy wkładają maksymalny wysiłek w budowanie zdrowego ciała. Bo rak to nie tylko temat dla chorych. To także przypomnienie zdrowym, że o siebie trzeba dbać. Dlatego bardzo cieszy nas, że ci zdrowi, silni i piękni mężczyźni włączają się w takie wspaniałe kampanie. Pozwalają nam zdrowieć i pięknieć. Bo piękno jest właśnie tam, gdzie sami chcemy je dostrzec.

A o zdrowiu nigdy nie zapominajmy i na zumbę przybywajmy!


Środki ze sprzedaży kalendarza zostaną przeznaczone na wsparcie fundacji Onkocafe ? Razem Lepiej, której misją jest integracja środowisk pacjentów onkologicznych poprzez tworzenie Klubów Pacjentów oraz poprawa jakości życia w trakcie i po zakończeniu leczenia, w szczególności przeciwdziałanie wykluczeniu społeczno-zawodowemu.

Kalendarz można zamówić na stronie internetowej www.onkocafe.pl w cenie  69 złotych. (+ koszt wysyłki 9 złotych). W tym celu należy napisać do nas korzystając z formularza kontaktowego.


Partner projektu

crosfitt logo

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz