Od lutego 2016 roku, w każdy czwartek o godzinie 18:0021:05, można słuchać audycji w radio www.polskalive.pl "Onkocafe. O raku przy kawie". W audycji poruszane są ważne tematy związane z profilaktyką raka, leczeniem onkologicznym, możliwościami wsparcia, dostępem do nowoczesnej diagnostyki czy wyborem placówki medycznej i lekarza.


Co tydzień do studia zapraszani są ciekawi goście, zarówno specjaliści jak i pacjenci. Dzielą się oni na antenie swoim doświadczeniem oraz radami jak przetrwać trudny czas choroby. Mimo poważnych tematów w audycji nie brakuje humoru i pozytywnego dystansu do choroby.

Obecnie coraz częściej spotykamy się z chorobami onkologicznymi. W głowach Polaków wciąż pokutuje przekonanie, że "rak to wyrok". Strach jest tak silny, że słowo ?profilaktyka? właściwie nie istnieje. Sami ulegamy negatywnym emocjom co potęguje coraz większy strach. Dlatego misją naszych audycji jest powiedzenie temu STOP. ? mówi Anna Kupiecka, współprowadząca program ? Polacy powinni nauczyć się pozytywnego myślenia i nauczyć ?apatytu na życie? w każdych okolicznościach.

Audycja kierowana jest nie tylko do osób, które same doświadczyły choroby, ale także do ich rodzin, bliskich i przyjaciół oraz do personelu medycznego i wolontariuszy
Program można słuchać na portalu polskalive.pl a powtórki odsłuchiwać na stronie orakuprzykawie.pl zarówno na telefonach komórkowych jak i przez komputer.
Prowadzącymi audycję są Anna Kupiecka - zaangażowana w sprawy pacjenckie, prezes fundacji Onkocafe oraz Adrianna Sobol - ceniony w kraju psychoonkolog.

 

Więcej szczegółów: www.orakuprzykawie.pl http://polskalive.pl/podcast-cats/audycje-autorskie/onkocafe-o-raku-przy-kawie/

 900x450

Zapisz

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz